Údolí králů nabízí poklad v podobě 140 free spinů a 2 x 150 000,- Kč

Údolí králů ve Vegas

Publikované 05.06.2021, autor: Martin Sobotka

Jeden týden plný starověkého Egypta si pro vás připravila online casina na tipsport.cz a chance.cz. Od 7. do 13. 6. se můžete těšit, každý nový den na jiný online automat s 10 volnými zatočeními zdarma. Zároveň se také můžete zúčastnit celkového turnaje o 150 00,- Kč, a to na každém casinu zvlášť. Dohromady si tedy za celý týden můžete přijít na skvělých 140 zatočení zdarma.

Údolí králů ve Vegas

Pravidla soutěže

Údolí králů začíná v casinech Tipsport Vegas a Chance Vegas v pondělí 7. 6. a trvá až do neděle 13.6., kdy k zapojení do hry vám stačí mít zaregistrovaný a aktivovaný účet. Hrát můžete, jak na webovém prohlížeči, nebo také na mobilních aplikacích Tipsport a Chance. Akce je rozdělena do 7 kol, kdy každý hrací den vás čeká jeden skvělý online automat. Každý účastník má možnost v daný den získat na určeném automatu 10 volných zatočení. Tedy dohromady na vás čeká skvělých 70 zatočení a když si vezmeme, že akce probíhá na dvou casinech, můžeme si přijít za celý týden až na 140 zatočení zdarma.

Sedm dní starověkého Egypta

Jak již bylo zmíněno vše se bude odehrávat v dávných časech starověkého Egypta, a proto se podívejme, na který den připadá, jaký automat.

Pondělí 7.6. – RISE OF DEAD
Úterý 8.6. – VALLEY OF THE GODS
Středa 9.6. – BOOK OF DEAD
Čtvrtek 10.6. – PYRAMID: QUEST FOR IMMORTALITY
Pátek 11.6. – RICHES OF RA
Sobota 12.6. – TUT´S TWISTER
Neděle 13.6. – BOOK OF SECRETS

Každý den začíná výprava do času faraónů na těchto 7 online hracích automatech v 8:00 a končí půlnocí daného dne. Každý hráč se může zúčastnit pouze jednou, ale samozřejmě můžete hrát na obou casinech jak v casinu Tipsport Vegas, tak v casinu Chance Vegas.

Celkový turnaj o 2 x 150 000,- korun

To ovšem není z týdne egyptských bohů vše. Jako již pravidelně je pro hráče tipsport.cz a chance.cz připraven i celkový turnaj, do kterého se můžete zároveň zapojit. Na obou casinech se tedy dohromady hraje o 300 000,- korun. Body tedy můžete získat v online automatech: RISE OF DEAD, VALLEY OF THE GODS, BOOK OF DEAD, PYRAMID: QUEST FOR IMMORTALITY, RICHES OF RA, TUT´S TWISTER a BOOK OF SECRETS.

Podmínky Egyptského turnaje

Podmínkou, abyste mohli být počítání do celkového turnaje je odehrání minimálně 10 kol, kdy minimální hodnota každého zatočení je 10 korun. Pozor, celkový turnaj startuje v pondělí 7.6. již od 00:00 a končí opět půlnocí 13.6.. Celkovou částku si mezi sebe rozdělí 200 hráčů, rozhodne vaše nejvyšší vážená výhra (výhra/vklad) během turnaje ve vybraných hrách.

Ať již jste milovníky starověkého Egypta, nebo nikoliv, musí každý uznat, že získat během jednoho týdne 140 zatočení zdarma je opravdu perfektní. O to víc je to lákavé pokud se přitom můžete zúčastnit celkového turnaje o 2x 150 000,- korun.

Zaregistrovat se u Chance »

Author: Brandy Oliver