Štědré Velikonoce v online casinech Chance a Tipsport

Velikonoční bonusy ve Vegas

Publikované 30.03.2021, autor: Martin Straka

Velikonoce jsou časem radosti, ať již je vnímáte z náboženského hlediska nebo prostě jako symbol přicházejícího jara, je na místě se radovat a oslavovat. A pokud navíc budou tak oblíbená a tak hojně navštěvovaná online casina jako Chance a Tipsport rozdávat velikonoční bonusy, je důvod k oslavě dvojnásobný! Nezapomeňte se v průběhu Velikonoc do svého hráčského profilu přihlásit, máte totiž možnost získat „od zajíčka“ zajímavé dárky.

Velikonoční bonusy ve Vegas

Velikonoce jako čas oslav

Speciální velikonoční akce budou na www.chance.cz a na www.tipsport.cz probíhat v době od 1. dubna do 5. dubna. Díky vzájemné spřízněnosti obou kasin bude akce jako obvykle v obou casinech totožná. Jinými slovy, pokud máte hráčský účet v obou casinech a dojdete si do nich pro bonusy, dostanete dárky hned dvakrát!

Bonusy budou mít podobu volných zatočení pro výherní automaty, které významně zvyšují šanci na výhru, ale také dalších extra odměn. Co konkrétně na hráče čeká, je koncipováno jako překvapení. Speciální velikonoční akce tak má podobu jakéhosi hledání velikonočních vajíček s překvapením. A o to bude koneckonců zábavnější, vyplatí se jí proto nevynechat.

Jak se speciální akce zúčastnit?

Účast v této speciální bonusové akci je velmi jednoduchá a po pravdě řečeno již jednodušší být asi ani nemůže. Po přihlášení do svého aktivního hráčského účtu ve dnech konání akce si hráč klikne na velikonoční kraslici a dozví se, jaký bonus mu náleží.

Jedinou podmínkou je, aby hráčský účet splňoval všechny náležitosti. A jak již bylo zmíněno, tato akce probíhá ve dvou casinech, v casinu Chance a v casinu Tipsport, nezapomeňte proto, že na vás každý den čeká nikoliv jedno, ale hned dvě velikonoční vajíčka s výhrou.

Oslavte příchod jara s bonusy v online casinech a užijte si pomlázku ve Vegas!

Zaregistrovat se u Chance »

Author: Brandy Oliver