Online herny Tipsport Vegas a Chance Vegas navýšily vstupní casino bonus až na 25 000 Kč

Vstupní bonus do Chance Vegas až 25 000 Kč

Publikované 24.02.2021, autor: Martin Straka

Vstupní bonus je obvyklým nástrojem, jehož prostřednictvím lákají online casina nové hráče. Některé herny nabízí bonus nižší, jiné vyšší. Částka, kterou mohou nyní nováčci získat v hernách Chance Vegas a Tipsport Vegas, už je ale opravdu hodně zajímavá. Plných 25 tisíc korun navíc k prvnímu vkladu zní skutečně lákavě. Co konkrétně je třeba udělat, abyste mohli velkorysý bonus uvítat i na vašem hráčském účtu?

Vstupní bonus do Chance Vegas až 25 000 Kč

Vstupní bonusy

Na vstupní bonus má nárok každý, kdo si založí hráčské konto v casinech Tipsport Vegas i Chance Vegas a vloží ne ně svůj první vklad. Podle výše tohoto vkladu je potom určena i výše vstupního bonusu. Výše bonusů je stejná v Tipsport Vegas na www.tipsport.cz i v Chance Vegas na www.chance.cz.

Nejnižší vklad ve výši od 100 do 199 Kč přinese hráči bonus 100 Kč
Vloží-li hráč částku 200 – 499 Kč, dostane bonus 200 Kč

Podobným způsobem jsou určeny i další bonusy.

Pro vklady 500 – 999 Kč činí bonus 500 Kč
Vklad 1 000 – 1 999 Kč znamená bonus 1 000 Kč
Za vložené peníze v rozmezí 2 000 až 4 999 Kč náleží hráči bonus 2 000 Kč
Vklad 5 000 Kč až 9 999 Kč odpovídá bonusu 5 000 Kč
Vloží-li nový hráč 10 000 – 24 999 Kč, dostane 10 000 Kč bonus
Vklady nad 25 000 Kč jsou honorovány maximálním vstupním bonusem ve výši 25 000 Kč

Vstupní bonus určuje pouze první vklad prostředků na hráčské konto. Hned po provedení tohoto vkladu musí hráč pouze v záložce „Bonusy“ stisknout tlačítko „Chci tento bonus“. Hned poté bude hráči bonus na konto převeden a ten s ním může začít nakládat, samozřejmě v souladu s pravidly.

Jak lze vstupní bonus využít?

Vstupní bonus je třeba využít tak, jak určují pravidla obou heren. Opět platí, že jsou u Tipsportu i u Chance stejné. Tyto prostředky jsou určeny pro hru, vstupní bonus není možné vybrat v podobě reálných peněz, resp. není to možné, dokud hráč nesplní podmínky dané Pravidly soutěže.

Ty stanoví, že vstupní bonus bude převeden na reálné peněžní prostředky až poté, co hráč ve lhůtě 30 dní od potvrzení účasti v této bonusové akci prosází 25násobek poskytnutého vstupního bonusu.

Platí přitom, že prostředky prosázené na výherních automatech se do této bilance počítají ze sta procent. Blackjack a ruleta, resp. prostředky do nich vložené, se do ní naopak nezapočítávají. Pozor je třeba dávat také na to, že do bilance „protočení“ prostředků se započítávají pouze vklady za reálné peníze.

Co hrát?

Her je v hernách na www.chance.cz a na www.tipsport.cz více než dost a vybere si z nich opravdu každý.

Také vás vždy fascinovala legenda o Atlantidě? Proč se do ní nevydat ve hře Atlantis? Pětiválcový automat s graficky pěkně vyvedenými symboly podmořských živočichů je tou pravou volbou.

Další hrou sázející na zajímavé prostředí je automat Hunter´s Spirit. Hráče vezme tento pětiválcový automat do prostředí původních obyvatel Severní Ameriky. Na symbolech jsou jak ikonická americká zvířata jako orel či bizon a nechybí ani indiánský náčelník nebo zdobený totem, který zastává pozici tzv. wild symbolu nahrazujícího jiné symboly na hrací ploše.

Hráči, kteří dávají přednost staré dobré ovocné klasice zase ocení velmi oblíbený automat Respin Joker. Na třech válcích se v něm točí dobře známé symboly švestek, citronů, melounů atd. Zapomenout nesmíme ani na populárního Jokera, žolíka, který dokáže nahradit každý jiný symbol na herním poli. Detailní grafika a kvalitní ozvučení jen přidávají hře na zajímavosti a zábavnosti.

Bonus za první vklad prostředků dokáže být opravdu velkorysý. S čím větší vervou se do hraní pustíte, tím více peněz můžete od Tipsportu něco Chance získat. Tak do toho!

Zaregistrovat se u Chance »

Author: Brandy Oliver