Na hráče čeká letní párty ve Vegas. Získejte od Chance a Tipsportu dohromady 140 free spinů

Letní párty ve Vegas

Publikované 18.06.2021, autor: Tomáš Bajgar

Když se začíná asfalt na cestách měnit na kapalinu a domácí zvěř si přesouvá pelíšek do lednice, dá se z toho dobře vydedukovat, že je léto už tady. A příchod léta neznamená pouze nutnost více se starat o tělesnou hygienu a častější doplňování tekutin, ale rovněž i Letní párty ve Vegas, tedy v Tipsport Vegas přesněji řečeno.

Milovníci automatů už teď nemohou dospat, jelikož se jejich nejdivočejší sny brzy změní v realitu. Od 21.6. do 27.6. se na webových stránkách tipsport.cz, jakožto i na mobilní aplikaci téhož casina, koná oslava příchodu léta ve velkolepém stylu. V jednotlivých kolech rozdělených do sedmi dnů můžete využít dohromady 70 zatočení zdarma. A během tohoto na volné spiny bohatého týdne budete mít šanci hrát v turnaji s prize poolem 250 000,- Kč.

Letní párty ve Vegas

Získejte 140 VOLNÝCH ZATOČENÍ

Podmínky soutěže

Soutěž se koná každý den od 17:00 do 19:00 počínaje 21.6. a konče 27.6. Během konání turnaje bude mít každý soutěžící denně možnost deseti zatočení zdarma v předem vybraných technických hrách. Vzhledem k tomu, že si pořadatelé cení své klienty, vybrali do soutěže pouze opravdu kvalitní a odzkoušené automaty, které se těší všeobecné oblibě.

Herní plán

Každý den probíhá jedno soutěžní kolo. Denně si mohou v soutěži všichni účastníci zatočit zdarma maximálně desetkrát. Herní plán je samozřejmě pevně daný a v průběhu akce se nemění.

Kolo – SPINA COLADA
Kolo – WILD ATER
Kolo – BANANA ROCK
Kolo – SUNNY SHORES
Kolo – FLOWERS
Kolo – SPIN PARTY
Kolo – FRUIT SHOP

Berte odměny dvakrát

Vzhledem k tomu, že stejná akce probíhá simultánně i na Chance Vegas, byla by hloupost toho nevyužít a neprotočit nějaký ten válec i tam. V posledních červnových dnech tak můžete mít až 140 volných spinů a stačí k tomu jen jediné, využít nabídky Tipsportu a Chance Vegas. Tady určitě není nad čím přemýšlet.

Turnaj o 250 000 Kč

Jak již bylo v článku řečeno, v banku na vás čeká až 250 000,- Kč, což je slušná sumička, kvůli které se už vyplatí párkrát zmáčknout ta správná tlačítka. Abyste se mohli kvalifikovat do žebříčku, budete potřebovat protočit minimálně deset kol s tím, že nejmenší hodnota jednoho spinu je 10,- Kč. Hlavní výhra je krásných 15 000 Kč. Výherním kritériem je nejvyšší vážená výhra. Tento turnaj rovněž probíhá v obou zmíněných casinech a to na hrách, na které casina rozdávají volné zatočení.

Kdo se může zúčastnit?

Zúčastnit se této akce může prakticky kdokoliv, komu je povoleno v našich luzích a hájích legálně hrát hazardní hry. To znamená lidé nad osmnáct let. Je však nutné mít platnou registraci u Tipsportu, respektive Chance. Neváhejte a hrajte na tipsport.cz, respektive chance.cz.

Zaregistrovat se u Chance »

Author: Brandy Oliver