Multi BlackJack ve Vegas – stoprocentní klasika

Multi Blackjack ve Vegas

Publikované 21.02.2021, autor: Martin Straka

Karetní hra BlackJack je skutečnou klasikou. Hraje se v luxusních kasinech stejně jako v domácnostech či restauracích (tam většinou pod názvem oko bere nebo jednadvacet) a nechybí ani v kasinech internetových. V kasinu Vegas na www.chance.cz mají nyní hráči BlackJacku nové možnosti a pokud si věří, mohou nyní v rámce nové promoakce poměřit síly v turnaji.

Multi Blackjack ve Vegas

Blackjack neboli oko bere

Nesmírná popularita blackjacku plyne mimo jiné z její jednoduchosti. Na začátku každé hry dostane hráč dvě karty a rozhoduje se, zda přijmout od krupiéra další tak, aby se co nejvíce přiblížil číslu 21 coby součtu hodnot svých karet. Pozor ale na to, že součet nesmí hodnotu 21 překročit, v takovém případě hráč definitivně prohrává. Krupiér se snaží o to samé co hráč. Na rozdíl od něj je však svázán při rozhodování o tom, zda si vzít další kartu, jistými pravidly.

Dalším zdrojem obliby blackjacku je fakt, že z pohledu hráče nemusí být založena na prosté náhodě. Pravděpodobnost výhry lze zvýšit prostřednictvím různých herních strategií jako je počítání karet apod.

BlackJack ve Vegas

BlakJack samozřejmě nechybí ani v internetovém kasinu Chance, ve Vegas. Významnou novinkou je, že v rámci tzv. Multi BlackJacku lze hrát živě s ostatními hráči. Jako jeden z nich se můžete připojit k některému z aktivních hracích stolů a začít hrát. Zvolte strategii, promyslete výšku sázky a můžete jít na to!

Změřte síly s ostatními v turnaji

Na www.chance.cz navíc nyní probíhá ve hře blackjack turnaj s velmi zajímavou částkou určenou jako prize money – 200 000 Kč. Konečné pořadí hráčů je určeno podle bodů, které hráči získávají za prosázené peníze. Jeden bod přitom odpovídá sázce 50 Kč (minimální sázka je 10 Kč).

Turnaj bude probíhat celý týden a hráč na prvním místě konečného pořadí si odnese 15 000 Kč. Druhá cena je 10 000 Kč, třetí 8 000 Kč, čtvrtá 5 000 Kč atd. Odměnu ve výši alespoň 100 Kč si odnesou všichni hráči, kteří skončí v první pětistovce.

Podmínkou účasti v turnaji je pouze aktivní a ověřené hráčské konto a účast v alespoň deseti hrách, resp. deset sázek. Pokud máte navíc aktivní hráčský účet i u Tipsportu, do turnaje se můžete zapojit i tam, neboť stejný turnaj probíhá i v jeho online kasinu. Máte tak šanci získat hned dvě odměny.

Blackjack je skutečnou karetní klasikou, ukažte, že jste v něm opravdu dobří a zapojte se do hry. Probíhající turnaj jí pak dodá na zajímavosti a vy se budete bavit o to více! Multi Blackjack v online kasinu Vegas na www.chance.cz by byla škoda minout, nabízí totiž zábavu i zajímavou šanci na výhru.

Ponořte se do turnaje, sázejte v průběhu následujícího týdne a stoupejte v turnajovém žebříčku vzhůru až k těm nejvyšším výhrám.

Zaregistrovat se u Chance »

Author: Brandy Oliver