Chance a Tipsport si pro nás připravili Zlatý týdne ve Vegas. Získejte nejen 98 točení zdarma

Zlatý týden ve Vegas

Publikované 10.04.2021, autor: Martin Sobotka

Jeden týden, dvě casina, velké výhry a točení zdarma, to je akce ZLATÝ TÝDEN. Ta je připravena ve Vegas casinu pro hráče Tipsport a Chance. Týden plný zábavy a točení na automatech, kde můžete získat 7×7 volných zatočení a vydolovat zlaté doly a poklady. Zlatý týden začíná již toto pondělí 12. 4. 2021 a bude probíhat do neděle 18. 4. 2021 na webech www.chance.cz a www.tipsport.cz. Každý den jiná hra nesoucí název GOLDEN vám denně může vyhrát 7 volných zatočení.

Zlatý týden ve Vegas

To však není vše. Během termínu akce bude probíhat i turnaj o 77 777 Kč. Tento bank bude rozdělen mezi 50 nejlepších hráčů. Tipsport vlastnící i společnost Chance nabízí neuvěřitelnou výhodu v tom, že můžete hrát tento turnaj na obou platformách Tipsport i Chance. Proč si tedy nezahrát Zlatý týden na obou zároveň a získat každý den 7 a 7 volných zatočení. V celkovém součtu tedy na obou Vegas Casinech můžete dohromady získat obrovských 98 volných zatočení.

Pravidla soutěže

Jak již bylo zmíněno soutěž potrvá celý týden, a to v období ode dne 12. 4. 2021 do 18. 4. 2021, kdy soutěž je rozdělena do 7 hracích kol a každý účastník se může soutěže po celou dobu konání zúčastnit pouze jedenkrát. Výhrou je 7 volných zatočení každý den v určené technické hře. Každodenní výhry volného zatočení budou připisovány na vaše konto jako bonusové zůstatky, které však podléhají podmínce 10x prosázení dané výhry. Na protočení bonusové výhry z volného zatočení máte ovšem lhůtu pouze 3 dny od vyzvednutí.

Zlaté hry ve zlatém týdnu

Sedm různých her v sedmi hracích dnech. Volné otočení máte šanci získat vždy daný den na webech chance.cz a tipsport.cz od 8:00 do 24:00 hodin.

Pondělí – GOLDEN TICKET
Úterý – GOLDEN MYTH
Středa – GOLDEN LEGEND
Čtvrtek – GOLDEN FISH TANK
Pátek – GOLDEN COLTS
Sobota – LEGEND OF GOLDEN MONKEY
neděle – GOLVEN CARAVAN

Rozhodně neváhejte a danou hru si běžte vyzkoušet předem, třeba jen pro zábavu za fiktivní peníze. To vám pomůže hru pochopit a budete vědět na co se můžete v daný den těšit.

Turnaj o 77 777Kč

Celý Zlatý týden bude dále hodnocen jako sedmi denní turnaj ve výši 77 777 Kč. Částka, která bude rozdělena mezi 50 uživatelů, kteří získají za celý týden nejvíce bodů právě v těchto 7 hrách. Turnaj začíná v pondělí od 00:00.

Pravidla turnaje

Během 7 dnů se snažíte nasbírat co nejvíce bodů do svého žebříčku. Vítězem turnaje se stává uživatel, který dosáhne největšího součtu sázek za dané období. Kvalifikační podmínkou, abyste mohli být do žebříčku započítáni je odehrání minimálně 10 kol. Bodování v turnaji je velmi prosté. Za každých protočených 50 Kč získáváte do žebříčku 1 bod. Minimální částka, kterou musíte protočit je 10 Kč. Tedy pokud zatočíte 5x za 10 korun získáváte jeden bod do žebříčku turnaje.

Staňte se zlatokopem a ponořte se do týdenní zlaté horečky. Hrát můžete ve Vegas Casinu Chance i Tipsport. Celkově si tedy můžete přijít na skvělých 98 otočení zdarma, a zároveň se zúčastnit turnaje 2 x 77 777 Kč.

Zaregistrovat se u Chance »

Author: Brandy Oliver